Особистий кабінет

Новий учасник

Швидка реєстрація дозволить заробляти бонуси та отримувати цінні призи

Увійти через соціальні мережі

Royal Pizza

Мінімальне
замовлення
95.00 грн
Вартість
доставки
Безкоштовно
Середній час
доставки
60 хв
Час
роботи
9:00 - 22:00
Детальніше
 • Пн: 9:00 - 22:00
 • Вт: 9:00 - 22:00
 • Ср: 9:00 - 22:00
 • Чт: 9:00 - 22:00
 • Пт: 9:00 - 22:00
 • Сб: 9:00 - 22:00
 • Вс: 9:00 - 22:00
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
В даний момент ресторан зачинено.

Адрес
Київ, Фрунзе 160

Royal Pizza працює за принципом «61-ї хвилини», замовлення, які привезені після цього часу, вважаються запізненнями.

ХЕРЕФОРДСКАЯ МЯСНАЯ

Про компанію
Royal Pizza - молодий бренд з давніми традиціями і високими стандартами обслуговування. Ми вважаємо, що кожен по своєму природному праву повинен отримувати тільки якісні товари, не жертвуючи якістю через ціни, і робимо все можливе, щоб клієнти отримували тільки найкраще. Філософія компанії полягає в тому, що кожен наш клієнт - королівська особа, і ми вважаємо за честь пропонувати панам першокласну піцу, кращий сервіс за дуже лояльними цінами. Це відношення виражається в кожному елементі нашої роботи. Від якості приготування піци, уважного обслуговування, до таких, здавалося б, дрібниць, як унікальний і естетичний дизайн коробки, в якій лежить Королівський Піца. Саме в деталях криється клас.
 
Команда
Давні традиції - не просто порожні слова. Наші шеф-кухаря проходили навчання в європейських гастрономічних школах, привозячи автентичні рецепти піци прямо з Італії, і адаптуючи їх під український колорит і нашу національну любов до смачної і ситної їжі. Вони люблять свою справу і шукають постійного розвитку своєї майстерності. Але для того, ЩОБ надавати по-справжньому королівський сервіс, треба, щоб кожен любив і, головне, умів якісно виконувати свою роботу. Це стосується і наших кур'єрів. У Європі існує давня традиція - карати гінців, які приносять погані вісті. Наші кур'єри приносять клієнтам тільки чудові новини і апетитну піцу, і готові отримати своє покарання, якщо вони запізняться із замовленням хоча б на одну хвилину від заявленого часу. Royal Pizza працює за принципом «61-ї хвилини», замовлення, які привезені після цього часу, вважаються запізненнями.

Рецептура
Рецепти кожної Royal піци сягають корінням у стародавні народні традиції Італії та Західної Європи, вони копітко збиралися італійськими піццайоло, які в свою чергу, навчали наших кухарів, передаючи їм всі найпотаємніші секрети приготування цієї благородної страви. При цьому ми вибираємо тільки кращі продукти і завжди вносимо в наші рецепти крапельку українського народного тепла, наші традиції гастрономів нічим не поступаються європейським як по шляхетності, так і витонченості смаків.

Знаєте гідний ресторан з доставкою і прийнятними цінами?

Запропонувати ресторан
Приховати це повідомлення
 • ХЕРЕФОРДСКАЯ МЯСНАЯ

  ХЕРЕФОРДСКАЯ МЯСНАЯ
  195.00 грн
  - +
  850 г

  томатный соус, сыр, говядина, свинина, куриная грудка, бекон, помидор, зелень