Особистий кабінет

Новий учасник

Швидка реєстрація дозволить заробляти бонуси та отримувати цінні призи

Увійти через соціальні мережі

Рейтинг доставки

Вам напевно доводилося стикатися з такою ситуацією. Ви хочете замовити улюблену Філадельфію з лососем або піцу пепероні, вибираєте найближчий ресторан, замовляєте. Через деякий час з вами зв'язується менеджер ресторану і повідомляє, що замовлень у нас сьогодні особливо багато, і чекати вам доведеться набагато більше звичайного. А ви вже витратили час, вибираючи і чекаючи дзвінок. Одна-дві такі невдалі спроби можуть надовго відбити бажання будь що замовляти.
Саме через такі невдалі спроби ми і вирішили створити рейтинг доставки ресторанів. Цей рейтинг повинен допомогти вам у виборі найбільш "чуйного" ресторану, і з іншого боку, допоможе менш "розкрученим" ресторанам проявити себе, показавши максимальну турботу про клієнта.

Цей рейтинг обчислюється автоматично, і голосування відвідувачів сайту на нього не впливає. Рейтинг того чи іншого ресторану безпосередньо залежить від кількості вчасно обслужених користувачів Delivero.ua.

- Ресторан максимально швидко реагує на замовлення. Намагається обслужити навіть в останню хвилину перед закриттям, в моменти пікового завантаження і може трохи виходити за межі зони доставки, щоб якісно виконати замовлення.

- Доставка працює швидко, проте в моменти великого завантаження, можлива невелика затримка. Кількість виконаних замовлень також близька до 100%.

- Можливі перебої в доставці або невеликі затримки, особливо в години пік, або ближче до закриття. Приблизно 8 відвідувачів з 10 залишаються задоволеними швидкістю і якістю доставки.

- Це звичайний ресторан зі звичайною доставкою. Більшість наших користувачів все ж задоволені цією доставкою, але команда Delivero.ua рекомендує таким ресторанам підтягнутися трохи вище за рейтингом.

- Що тут сказати. Цей ресторан ще входить в Delivero.ua, і це говорить про те, що багатьом він подобається і приходить до вподоби. Однак, ми наполегливо рекомендуємо менеджерам терміново виправляти цю ситуацію і бути трохи спритнішим.